Bananaz Thunderplugs Duopack Štuple na hlasnú hudbu

Kód: 351
€17.97 €14.98 bez DPH
Momentálne nedostupné
  • balenie sa  2 páry 
  • špeciálne filtre, ktoré znižujú hlasitosť
  • neskresľujú hudbu
  • diskrétne a sotva viditeľné
  • dlho vydrží a znovu použiteľné
  • spolu s hliníkovým puzdrom na nosenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Thunderplugs Duopack obsahujú dva páry prémiových štupľov do uší spolu s hliníkovým puzdrom. Vďaka tomu je tento produkt ideálnou voľbou, ak často strácate štuple alebo chcete dať jeden pár navyše svojmu parťákovi. Zdieľaná zábava je dvojitá zábava, že?

Štuple majú priemernú hodnotu utlmenie SNR 20 dB (v súlade s podmienkami kvality EÚ), tak aby bola zaistená kompletná ochrana pred škodlivými zvuky. Špeciálne hudobné filtre zaisťujú, aby všetky detaily hudby boli stále počuteľné, len o pár decibelov nižšie. Výsledkom je čistý a nepoškvrnený zvuk.

 

Najlepšie štuple do uší na festivaly, koncerty a do klubu

Užívajte si hudbu na plno s pocitom, že vaše uši prežijú noc. Thunderplugs Duopack sú vašim najlepším priateľom v tejto situácii. Štuple sú znovu použiteľné. Sú vyrobené z trvanlivého materiálu a majú univerzálnu veľkosť. Naši zákazníci tvrdia, že Duopack je potešenie nosiť a po chvíli ani neviete, že ich máte.

Bananaz Thunderplugs Duo špunty na koncerty

 

Testované spoločností Kass

Keď sa štuple Thunderplugs začali vyrábať, nasadili nový štandard. Štuple nemusí byť drahé, aby poskytli dobrú ochranu uší. Ochrana sluchu nepotrebuje vysokú cenovku, aby zabezpečila pohodlie a aby ste si mohli užívať hudbu takú aká je. Štuple Thunderplugs spĺňajú všetky kvalitatívne požiadavky EÚ. Holandský program Kassa pre hodnotenie spotrebiteľských výrobkov toto potvrdzuje. V ich poslednom teste štupľov všetkých veľkých značiek ochrany sluchu sa Bananaz umiestnili na vrchole zoznamu.

BZ-Kassa-SEAL-V03-EN-400x400-1

 

 

Kedy je zvuk škodlivý?

Štuple do uší prirodzene nosíte, pretože chcete zabrániť poškodeniu sluchu. A ako asi viete, sluch si môžete poškodiť, keď je hudba príliš hlasná. Ale kde je hranica? Zvuk je meraný v decibeloch (dB) a môže byť naozaj škodlivý už od 80dB . Keď je dosiahnutá úroveň 100dB, musíte sa naozaj začať strážiť (a svoje uši), pretože môže dôjsť k akútnemu poškodeniu sluchu. Problém je v tom, že v kluboch, na festivaloch alebo živých vystúpeniach často dochádza k hladinám nad 100dB. Z tohto dôvodu je dôležité filtrovať zvuk pomocou ušných zátok. Pretože váš sluch je príliš dôležitý na to, aby ste ho stratili.

Váš sluch je ten najdôležitejší nástroj , keď ste hudobník alebo milovník hudby. Takže s ním zaobchádzajte sa starostlivosti. Tu je jeden veľký problém: poškodenie sluchu je (vo väčšine prípadov) nezvratné. Štuple Thunderplugs sú dodávané s hliníkovým puzdrom. Pripojte ho k svojim kľúčom a nikdy na ne už nezabudnete.

 

Bannanaz-75dB Bannanaz-80dB Bannanaz-90dB Bannanaz-100dB Bannanaz-105dB

(Vysávač)

 žiadne riziko poškodenia sluchu 

(Trieda s deťmi)

 poškodenie sluchu po 8 hod 

(Motorky)

 poškodenie sluchu po 1 hod 

(Klub)

 poškodenie sluchu po 15 min 

(Rokov koncert)

 poškodenie sluchu po 4 min 

 

 

Bananaz zaručujú kvalitu a bezpečnosť

Thunderplugs Duopack od spoločností Bananaz sú v súlade so všetkými predpismi o kvalite a bezpečnosti, ktoré stanovuje EÚ. Štuple boli testované a certifikované podľa EN 352-2: 2002. Ide o kvalitatívne požiadavku ochrany sluchu od EÚ. Tieto chrániče prešli všetkými týmito testami. Vďaka tomu je zaručené, že Thunderplugs Duopack vám umožní bezpečne si užívať hudbu.

Zátky Thunderplugs majú SNR 20dB. To znamená, že ich priemerné utlmenie je 20dB. Vďaka špeciálnemu hudobnému filtru si stále môžete užívať všetkých detailov hudby. Žiadny skreslený zvuk. Iba škodlivé frekvencie sú odfiltrované. Ďalšou výhodou týchto špeciálnych filtra je to, že môžete ľahko hovoriť s ostatnými ľuďmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší na hlasnú hudbu
Hmotnosť: 0.035 kg
Farba: Šedá
Materiál: Pevný silikón
Počet párov: 2
? SNR (Utlmenie): 19dB
Typ: Znovu použiteľné
Počet prírub: 3
Puzdro: Hliníková tubička
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné

Thunderplugs

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: