Mack's Roll-ups - 4 páry Rolovacie štuple do uší do peňaženky

Kód: 192
€8.70 €7.25 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.1.2021
 • skladné balenie, ktoré strčíte do peňaženky
 • telová farba
 • možnosť upravenia štupľa aby veľkostne vyhovoval vášmu uchu

Detailné informácie

Podrobný popis

Rolovacie štuple Mack's Roll-Ups sú geniálnym patentom americkej spoločnosti Mack' s. Teraz už sa vám nestane, že by ste si štuple do uší zabudli doma. Jednoducho vložte rolovacie štuple do peňaženky a budete ich mať vždy po ruke. Štuple sú vyrobené z pohodlného, hodvábne mäkkého materiálu, ktorý je v neutrálnej telovej farbe. Štuple poskytujú utlmenie 21dB NRR. Prednosťou štupľov je blokovanie akýchkoľvek nárazových zvukov ako je streľba, búchanie, doprava alebo chrápanie a preto sú ideálnou skladnou voľbou na cesty. Výhodou štupľov Mack's Roll-Ups je možnosť upraviť ich veľkosť. Ak vám príde štupeľ moc veľký, jednoducho ho zmenšíte ustřižením.

 

Ako používať rolovacie štuple Mack's Roll-Ups?

 1. Zlúpnite štupeľ zo zadnej strany papiera.
 2. Oboma rukami napnite rozložený štupeľ palcom a ukazovákom a vytvorte ušnú zátku v tvare valca.
 3. Opačnou rukou si natiahnite ucho tak, aby ste narovnali ušný kanálik a druhou rukou vložte zátku do ucha.
 4. Zasuňte jemným zatlačením dopredu a súčasne otáčajte ušnú zátku v smere, v akom je zrolovaná, pre pohodlné a bezpečné usadenie.
 5. VAROVANIE: Nesprávna aplikácia zníži účinnosť a môže mať za následok stratu sluchu alebo zranenie.

 

 

Varovanie

Vyťahujte zátku z uší pomaly krútením, aby ste postupne porušili tesnenia. Rýchle odstránenie môže poškodiť ušný bubienok. Chráňte pred dojčatami a malými deťmi. Tieto ušné zátky nie sú netoxické, môžu však narušovať dýchanie, ak sú zachytené v průdušce, čo by mohlo viesť k vážnemu zraneniu alebo smrti.

 

Hodnoty tlmenia hluku (ANSI Standard S3.19-1974) NRR 21

Test Frequency in HZ

Mean Attenuation in dB

Standard Deviation in dB

125

21.8

4.8

250

24.7

4.6

500

28.8

4.6

1000

29.5

3.8

2000

33.7

5.1

3150

37.2

4.6

4000

34.6

3.8

6300

42.7

4.4

8000

44.1

4.6

 

Poznámka:

Hodnota SNR (Signal to Noise Ratio) u tohto produktu je udaná približne a to pripočítaním 2dB k nameranej hodnote NRR (Noise Reduction Rating) americkou štandardizačnou organizáciou (ANSI). Hodnoty boli prevedené z dôvodu zjednotenia. Viac o SNR a NRR sa dočítate tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší
Hmotnosť: 0.04 kg
Farba: Béžová
Materiál: PVC
Počet párov: 4
? SNR (Utlmenie): 23dB
Typ: Niekoľko použitie
Počet prírub: Žiadne
Puzdro: Nie
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Macks špunty do uší logo

Toto je príbeh spoločnosti Mack's®

V roku 1962, Raymond Benner, hudobník symfonického orchestra skrížil cesty sa starším lekárnikom, ktorý chcel predať svoje podnikanie sa špunty do uší. Náklady predstavovali $2000 a firma mala zarábať $1400 za rok. Bennerové manželke Cecílii sa táto výzva páčila. Preto sa rozhodli spoločnosť McKeon Products, Inc. kúpiť. Ich jediný produkt - Mack 's®  Earplugs (pomenovaný podľa predchádzajúceho majiteľa) bol vyrobený z tvarovateľnej hlinenej zmesi. Benner bol so špunty spokojný, ale veril, že môžu byť vylepšené. Chcel, aby upchávky boli pohodlnejšie, aby sa viac nosili. Zároveň, ako vášnivý plavec, myslel, že lepkavější a oveľa poddajnejšie látka by lepšie utesnila vodu a zabránila tak jej preniknutiu do uší. Vedel, že vodotesné štuple do uší by mohli pomôcť zabrániť bolestivým infekciám známym ako "plavecké ucho".

aboutus_text

Vďaka mnohým pokusom a omylom, rovnako ako rôznym výrobným technikám objavil veľmi jedinečnú látku, ktorá sa stala prvými silikónovými špunty do uší. Benner bol nadšený potenciálom pomáhať zlepšiť životy mnohých ľudí s jeho novým vynálezom. Ohromený jedinečným vzhľadom nových štupľov do uší (ktoré vyzerali a pripadali ako malé vankúšiky) rozhodol Benner zmeniť ich názov na Mack 's®  Pillow Soft®. Vďaka rastu ich snahy cestovali Raymond a Cecília z mesta do mesta. Tak ako Bennerová malá rodinná firma rástla, presunula sa zo suterénu jeho domu do ôsmich stále rastúcich zariadení.

Raymond Benner je uznávaný a úspešný hudobník zo symfonického orchestra, ktorý po 30 rokoch opustil. Biznis, ktorý najskôr začal robiť ako koníček, sa vyvinul do vodcu na trhu s starostlivosť o uši spolu s najpredávanejšími tvarovateľnými silikónovými špunty do uší Mack 's®  Pillow Soft® (na americkom trhu).

Produkty McKeon teraz ponúka celý rad tvarovateľných a předtvarovaných silikónových a penových štupľov do uší pre najrôznejšie použitie. Spoločnosť Mack's®  je stále rodinný podnik. Raymondův syn Devin Benner je teraz generálnym riaditeľom. Jeho druhý syn Pete Benner pokračuje v otcovom krokoch u spoločnosti McKeon tým, že udržuje praktický prístup k výskumu a vývoju nových produktov. Devin pláva pre organizáciu United States Masters Swimming na pretekárske úrovní a Pete je nadšený triatlonistov a finalista Ford Ironman Triathlon.

aboutus_text

McKeon je ISO certifikovaná spoločnosť od roku 1997. Pôsobí výlučne zo svojho najmodernejšieho zariadenia v Michigane. McKeon pokračuje v raste poskytovaním najkvalitnejších inovatívnych produktov na trhu, ktoré sú teraz predávajú po celom svete.

 

Zaujímavé fakty

 • Ray Benner vynašiel silikónové špunty do uší už v roku 1962
 • Mack's®  sú oficiálne štuple do uší  USA Swimming® (Národný riadiaci orgán pre plávanie v Spojených štátoch sa 400 000 členov)
 • Mack's®  boli prvé štuple do uší použitej vo World Series Baseball Game
 • Majster v plávaní, Lois Nochman, pokoril 18 svetových rekordov a používal pritom štuple do uší Mack's®, aby pomohol zabrániť zalehlým ušiam a zápalom