TravelBlue Skladacia cestovná taška 60l

Kód: 93
€35.81 €29.84 bez DPH
Momentálne nedostupné
  • 60 litrov
  • pojme až 35 kg
  • zabudované puzdro
  • kvalitný a robustný materiál

Detailné informácie

Podrobný popis

Neuveriteľne veľká skladacia cestovná taška, ktorá umiestni významných 60 litrov. Jednoduchá na prenášanie, pohodlná a praktická so silnými rúčkami. Nastaviteľný popruh a solídny zipsy. Výborná pre veľké nákupy alebo sa dá použiť ako batožinu, ktorá pojme až 35 kg. Dá sa zložiť do malého zabudovaného puzdra pre jednoduché uchovanie a prevážanie. Táto extra veľká skladacia taška od TravelBlue má všetok priestor, ktorý by ste mohli potrebovať. Vyrobená z vysoko kvalitného a robustného materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie cestovné tašky
Hmotnosť: 0.492 kg
Farba: Čierna
Materiál: Polyester
Objem: 60l
Váha: 492g
Vodeodolný: Nie
Rozmery: 60cm x 35cm x 29cm
Čistenie: Vlhkou handričkou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo

 

Spoločnosť Travel Blue bola založená v roku 1987 vo Spojenom kráľovstve s cieľom vyriešiť a poskytnúť servis cestovateľom. V tom čase existovalo iba niekoľko riešení, ktoré poskytovali pohodlie a bezpečie. Produkty, ktoré boli na trhu boli základné vo svojom vzhľade a možnostiach. Akonáhle v spoločnosti prišli na tieto potreby, vedeli, že je tu príležitosť zlepšiť zážitok z cestovania. Vtedy spoločnosť Travel Blue vznikla.

Spoločnosť začínala skromne a všetko si vyrábala u seba doma v Londýne. Teraz po 30 rokoch je jasné, že sa Travel Blue stala značnú súčasťou revolúcie v cestovných doplnkoch a stala sa svetovým lídrom. Travel Blue je stále rodinným podnikom, ktorého základnými hodnotami sú inovácie, životné prostredie a zodpovednosť.

V spoločnosti vedia, že cestovanie je neodlučiteľnou súčasťou života. Či už je to práca alebo dovolenka, sú z toho rovnako nadšení ako vy. Práve preto vyrába najviac spoľahlivé, pohodlné, krásne a šetrné k životnému prostrediu cestovné príslušenstvo - sľubujúci vám vylepšený a uvoľnený zážitok bez stresu.