TravelBlue Skladacia cestovná taška 40l

Kód: 92
€26.85 €22.38 bez DPH
Momentálne nedostupné
  • robustný materiál
  • zabudované puzdro
  • objem 40l
  • pre extra priestor

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľká skladacia cestovná taška od TravelBlue je ideálnym riešením pre extra miesto, ktoré potrebujete. Super silný robustný materiál je perfektný pre náročných cestovateľov. Taška je vyrobená s pohodlnými rúčkami, ktoré unesú až 35 kg. Dá sa úhľadne zložiť do vnútorného zabudovaného puzdra. Táto cestovka je priestranná a praktická. Ideálne pre použitie ako nákupná taška, denná taška alebo ručná batožina. Má dodatočné vnútorné vrecko pre uchovanie dôležitých predmetov. Taška je ideálna pre uchovanie v cestovnom kufri so sebou pre extra priestor.

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie cestovné tašky
Hmotnosť: 0.323 kg
Farba: Čierna
Materiál: Polyester
Objem: 40l
Váha: 323g
Vodeodolný: Nie
Rozmery: 60cm x 43cm x 15cm
Čistenie: Vlhkou handričkou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo

 

Spoločnosť Travel Blue bola založená v roku 1987 vo Spojenom kráľovstve s cieľom vyriešiť a poskytnúť servis cestovateľom. V tom čase existovalo iba niekoľko riešení, ktoré poskytovali pohodlie a bezpečie. Produkty, ktoré boli na trhu boli základné vo svojom vzhľade a možnostiach. Akonáhle v spoločnosti prišli na tieto potreby, vedeli, že je tu príležitosť zlepšiť zážitok z cestovania. Vtedy spoločnosť Travel Blue vznikla.

Spoločnosť začínala skromne a všetko si vyrábala u seba doma v Londýne. Teraz po 30 rokoch je jasné, že sa Travel Blue stala značnú súčasťou revolúcie v cestovných doplnkoch a stala sa svetovým lídrom. Travel Blue je stále rodinným podnikom, ktorého základnými hodnotami sú inovácie, životné prostredie a zodpovednosť.

V spoločnosti vedia, že cestovanie je neodlučiteľnou súčasťou života. Či už je to práca alebo dovolenka, sú z toho rovnako nadšení ako vy. Práve preto vyrába najviac spoľahlivé, pohodlné, krásne a šetrné k životnému prostrediu cestovné príslušenstvo - sľubujúci vám vylepšený a uvoľnený zážitok bez stresu.