TravelBlue Skladacia cestovná taška 16l

Kód: 90
€12.43 €10.36 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.3.2021
  • objem 16 litrov
  • zabudované cestovné puzdro
  • postranné vrecko

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladacia cestovná taška, ktorá sa dá zložiť do malého vrecka. Objem 16 litrov je perfektný pre každodenné použitie. Zloží sa do zabudovaného vnútorného puzdra pre ľahké prenášanie. Dobrý rozmer s hlavným oddelením a postranným vreckom pre menšie predmety. Vyrobená z vysoko kvalitného odolného materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie cestovné tašky
Hmotnosť: 0.088 kg
Farba: Čierna
Materiál: Polyester
Objem: 16l
Váha: 88g
Vodeodolný: Nie
Rozmery: 49cm x 30cm x 11cm
Čistenie: Vlhkou handričkou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo

 

Spoločnosť Travel Blue bola založená v roku 1987 vo Spojenom kráľovstve s cieľom vyriešiť a poskytnúť servis cestovateľom. V tom čase existovalo iba niekoľko riešení, ktoré poskytovali pohodlie a bezpečie. Produkty, ktoré boli na trhu boli základné vo svojom vzhľade a možnostiach. Akonáhle v spoločnosti prišli na tieto potreby, vedeli, že je tu príležitosť zlepšiť zážitok z cestovania. Vtedy spoločnosť Travel Blue vznikla.

Spoločnosť začínala skromne a všetko si vyrábala u seba doma v Londýne. Teraz po 30 rokoch je jasné, že sa Travel Blue stala značnú súčasťou revolúcie v cestovných doplnkoch a stala sa svetovým lídrom. Travel Blue je stále rodinným podnikom, ktorého základnými hodnotami sú inovácie, životné prostredie a zodpovednosť.

V spoločnosti vedia, že cestovanie je neodlučiteľnou súčasťou života. Či už je to práca alebo dovolenka, sú z toho rovnako nadšení ako vy. Práve preto vyrába najviac spoľahlivé, pohodlné, krásne a šetrné k životnému prostrediu cestovné príslušenstvo - sľubujúci vám vylepšený a uvoľnený zážitok bez stresu.