Matador skladací batoh Freerain32

Kód: 2543
€85.15 €70.96 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
22.9.2021
 • vodeodolný
 • rolovací uzáver
 • kompatibilný s hydrovakom Matador
 • bedrový pás
 • kapacita 32 litrov

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladací batoh Matador Freerain32 dvíha latku ultraľahkých batohov na novú úroveň. Tento 32 litrový vodeodolný batoh sa skladá z ambiciózneho súboru skvelých vlastností. Vrecko na chrbte pre vak s vodou, upínacie zariadenie a rolovací uzáver pre zväčšenie kapacity ponúka brutálnu funkčnosť. Bedrový pás, hrudný popruh a ramienka rozkladajúce váhu na chrbte poskytujú svižné a vyvážené nosenie. Batoh Freerain32 je 300g číreho dobrodružstva na dlani vašej ruky.

 

Kľúčové vlastnosti

 • vodeodolný 30D Cordura® Ripstop nylonový materiál
 • silikonizovaná vodeodolná vrstva
 • interne zatavené švy
 • Hypalon® rolovacie hlavné oddelenie
 • kapacita 32 litre
 • kompatibilný s hydrovakom
 • upínacie zariadenie
 • bedrový pás s vreckami
 • predné organizačné vrecko s vodeodolným zipsom
 • nastaviteľná, rozkladajúce váhu tvarovaná ramienka
 • nastaviteľný, odnímateľný hrudný popruh
 • rolovacie puzdro optimalizované pre rýchle zloženie batohu

Matador Freerain32 vlasnosti

Matador skladací batoh Freerain32 vlasnosti

 

Vodeodolné hlavné oddelenie

Batoh Freerain32 je stvorený zo silikonizovanej 30D Cordura® látky spolu so zatavenými švami a rolovacím uzáverom. Perfektné pre zdolávanie prírodných vplyvov.

 

Bedrový pás s vreckami

Pre pridanú podporu pri prenášaní ťažkých nákladov prichádza Freerain32 s bedrovým pásom. Z každej strany má svoju vlastnú kapsu pre menšie položky na ceste.

Matador vodotesný turistický batoh Freerain32 vlasnosti

 

Kompatibilný s vakom na vodu

Batoh Freerain32 je kompatibilný s vakom na vodu, pre ktorý má vrecko vzadu na batohu.

 

Popruhy

Pripojte svoje trekovací palice a ďalšie doplnky s použitím integrovaných popruhov a slučiek.

 

Rolovací uzáver s horným zipsom

Hypalon® rolovací uzáver s prackami po stranách. Zrolujte si batoh do požadovanej veľkosti. Pre priestor navyše a jednoduchý prístup zo zhora obsahuje rolovací uzáver pozdĺž horného okraja vodeodolný zips.

 

Postranné vrecká na fľaše s vodou

Vysoké bočné vrecká umiestni väčšinu fliaš a zároveň majú cinch popruhy s prackami pre zaistenie.

 

Odnímateľné cestovné puzdro

Jednoducho batoh zložte a zbaľte do rolovacieho cestovného puzdra. Rolovací dizajn urýchľuje balenie vďaka predĺženému púzdru, ktoré sa dá po zbalení zkompresovat.

Matador skladacie turistický batoh Freerain32 vlasnosti

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie batohy
Hmotnosť: 0.3 kg
Farba: Čierna
Materiál: Nylon
Objem: 32l
Váha: 300g
Vodeodolný: Áno
Rozmery: 50,8cm x 28cm x 23cm
Rozmery púzdra: 16,51cm x 10,16cm x 7,62cm

Recenzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Matador

Misia spoločnosti Matador® je navrhnúť čo najviac možné skladné vybavenia. Všetko čo robia je postavené na posadnutosti cestovaním, dobrodružstvom a outdoorom. Všetka Matador®  výbava je navrhnutá v meste Boulder, Colorado, USA.

Matador o nás

 

Začalo to jednoduchým nápadom

Spoločnosť Matador vznikla v roku 2014 jednoduchým pozorovaním. Zatiaľ čo zakladatelia odpočívali v parku v San Francisco, všimli si, ako ľudia, ktorí sedeli v tráve mali pod sebou kabáty alebo veľké robustné deky. Napadlo ich, že predsa musí existovať lepší spôsob. Čoskoro na to spustili svoj prvý projekt Matador® vrecková deka - vodeodolný povrch na sedenie, ktorý sa zmestí do vrecka. Vedeli, že na niečo prišli. Vo svojej izbe 3 x 3 m2 v San Franciscu využili úspech vreckové deky a vypracovali rad premyslených produktov vytvorených pre ľudí na cestách. Ich láska k cestovaniu a prírode je inšpirovala k ich zameraniu na dobrodružné cestovanie. Čím viac cestovali, tým viac príležitosti videli, kde by mohli uplatniť skúsenosť s materiálmi a dizajnom k vyriešeniu bežných cestovateľských výziev. Produkt po produkte vyrástli z vreckový deky na značku s ultraľahkým cestovným vybavením.

Matador ako to začalo

 

Zostávajú verní svojim koreňom

Matador®  je financovaná rýdzo svojimi vernými zákazníkmi. Spoločnosť nie je financovaná ani anjelským investovaním ani verejným financovaním (crowdfunding). S chýbajúcimi vonkajšími vplyvmi alebo tlaky sa môžu v Matador sústrediť na výrobu produktov, ktoré milujú. Verí, že sloboda je kľúčovým princípom tejto značky. Spoločnosť experimentuje, premieňa a inovuje tam, kde vidí príležitosť.

 

Záväzok k vybaveniu, ktoré vydržia

V Matador milujú cestovanie. Ako sú sami cestovatelia, vedia, ako je dôležité byť schopný sa spoľahnúť na svoje vybavenie. V Matador sú zaviazaní k výrobe produktov, ktoré vydržia. K výrobe používajú tie najlepšie materiály a hardvér, ktorý možno nájsť. Vytvára produkty, ktoré sú ľahké, ale odolné. Ich vzhľad je nadčasový a funkčný, vyzerá skvelé sezónu po sezóne. V Matador si myslí, že by produkty mali byť používané znovu a znovu, pretože sa s každým dobrodružstvom stávajú lepší a lepší. Otázkou zostáva, kam ich so sebou vezmete?

Matador vybavenie ktoré vydržia

 

Zameranie na materiály

V Matador sú zamerané na dizajn produktov. Ich odbornosť v látke, plastu a silikónu im poskytuje výhodu, keď sa jedná o design nových produktov. Neustále sa posúvajú dopredu, spolupracujú s výrobcami látok ako napríklad Condura® , aby mohli prísť s proprietárnymi povlaky, ktoré robia ich produkty možnými.

Matador zameranie na materiál