Ohropax Soft - 1 pár Štuple do uší

Kód: 594 168 Zvoľte variant
€1.50 €3 od €1.50 –35 % –8 % až –35 %
špunty do uší Ohropax Soft 1 pár
€1.50 €3 od €1.50 –35 % –8 % až –35 % €0.97 €2.75 od €0.97 €0.81 bez DPH €2.29 bez DPH od €0.81 bez DPH
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Balení
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
  • 1 pár
  • mäkké a anatomicky tvarované
  • špeciálna pena priateľská pre pokožku
  • diskrétne béžová farba
  • ideálny do práce, na čítanie, pre kutilov alebo na hudbu

Detailné informácie

Podrobný popis

 Zažite unikátny pocit pohody s Ohropax Soft a pohodlne uniknite do sveta relaxácie.

Ohropax Soft sú mäkké, anatomicky tvarované špunty vyrobené zo špeciálnej peny priateľské pre pokožkuMajú diskrétne farbu, vďaka tomu, sú prakticky neviditeľné. Jemne sa rozpínajú vnútri ušného kanála a poskytujú pohodlnú a spoľahlivú ochranu sluchu.

Tento produkt nielen dokazuje svoju hodnotu deň čo deň tým, že spĺňa prísne požiadavky bezpečnosti a ochrany zdravia v súvislosti s vysokými hladinami hluku, ale zároveň poskytuje svojim nositeľom luxusné oázu pokoja v ich súkromnom každodennom živote.

Ohropax Soft párOhropax Soft majú širokú škálu použitia. Napríklad v práci, ak sa chcete sústrediť na čítanie, pre domácich majstrov alebo ak sa vystavíte hlasnej hudbe.

Vzhľadom k tomu, že je krivka zvukovej izolácie relatívne lineárne v celom svojom frekvenčnom rozsahu, zostávajú zvukové vnemy takmer bez zmeny. Čo je obzvlášť priaznivé, ak ide o pôžitok z hudby.

 

Použitie

Srólujte špunt 1. Zrolujte špunt čistými prstami do tenkého cylindra.

Strčte do ucha 2. Zatiahnite za ucho zľahka hore jednou rukou a vložte zrolovaný špunt hlboko do ušného kanálika druhú.

Použijte prst 3. Použite prst pre zafixovanie špuntu na svojom mieste, kým sa nerozopne a nezostane v pohodlnej pozícii.

 

Zvuková izolácia v súlade s normou EN 24869-1

Sound Insulation Ohropax Soft

 

Ohropax Soft vykazuje hodnoty izolácie vysokého zvuku v celom frekvenčnom pásme.

 

Použití Ohropax Soft

Na súkromné použitie

Ak ste často vystavení hluku počas svojho voľného času, alebo ak jednoducho chcete trochu pokoja a ticha, Ohropax Soft sú pre vás ideálne.

Okrem iného ponúka zaujímavý prínos pre milovníkov hudby, a to vďaka tomu, že je zvuková izolácia relatívne lineárne a má len veľmi malý vplyv na zvukový zážitok.

 

Na pracovisku

Právne predpisy stanovujú, že je v oblastiach, kde hluk prevyšuje 85 dB, povinné nosiť chrániče proti hluku. Ohropax Soft sú vhodné pre širokú škálu použitia v týchto oblastiach aj vo veľkých kanceláriách.

Tieto štuple do uší nespôsobujú potenie ani tlak na ušnice, ako je to s mušľovými chráničmi. Ľudia, ktorí nosia okuliare, môžu nosiť aj tieto špunty bez problému.

Špunty môžu byť kombinované spolu s ochrannými prilbami, ochrannými okuliarmi a mušľovými chráničmi.Konverzácia a varovné signály budú stále počuteľné, vďaka tomu, že štuple izolujú zvuk, ale nevypnú ho úplne.

 

Tolerancia

Ohropax Soft sú považované za veľmi prijateľné. Neobsahujú žiadne zložky, ktoré sú známe spôsobením alergie. Nosenie ochrany sluchu môže občas vyžadovať si zvyknúť. Preto odporúčame, aby ste postupne zvyšovali dĺžku doby nosenia. V zriedkavých prípadoch môžete pri nosení štupľov počuť svoj vlastný tep. Tento efekt zvyčajne odznie po krátkej dobe prispôsobenie sa.


Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší proti hluku
Farba: Farba kože
Materiál: Polyuretánová pena
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 32dB
Typ: Niekoľko použitie
Počet prírub: Žiadne
Puzdro: Nie, Plastová tubička
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 16.3.2018
S vybraným produktom som veľmi spokojná.

 

Ohroopax logo

OHROPAX už dávno získal postavenie úspešnej nemeckej značky. Dokonca aj teraz, sú klasické guličky vosku hlavným produktom rodinného podniku so sídlom v Nemeckom meste Werheim / Taunus. Každým rokom, okolo 35 zamestnancov vyrába cez 30 miliónov malých a tichých štupľov v sídle spoločnosti. Tieto sú sprevádzané všetkými druhmi štupľov do uší a ďalšími zdravotníckymi produkty v aktuálnom sortimentov Ohropax.

 

OHROPAX opäť "Značka storočia" 

Ohropax