EarPeace S Štuple do uší proti hluku

Kód: 687 687/CER3 687/CER2 687/CER4 Zvoľte variantu
€19.90 €16.58 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variantu
Farba puzdra
Veľkosť štupľov
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
25.1.2021 25.1.2021 25.1.2021 25.1.2021 Zvoľte variantu
 • bezpečnostná ochrana sluchu pre najnáročnejšie práce
 • ideálny pre DIY alebo obchod, kde potrebujete stlmiť hluk, ale zachovať úroveň komunikácie a informovanosti
 • môžete pohodlne nosiť celý deň
 • znovu použiteľné
 • 3 špunty a 3 sady akustických filtrov
 • ultra prémiové hliníkové puzdro

Detailné informácie

Podrobný popis

EarPeace S (Safety) pre bezpečia. Najlepšia ochrana uší pre vašu ďalšiu prácu. Budete mať bezpečnejšie a lepšie pracovné prostredie sa špunty EarPeace.

Ochrana  - Špunty do uší EarPeace obsahujú v balení 3 sady filtrov pre strednú, vysokú a maximálnu ochranu, takže ste pripravení na akýkoľvek ďalší projekt. Či už je to frézovanie súčiastok lietadla alebo kosenie trávnika v nedeľu popoludní.

Komfort  - Neviete, že ich máte. Dizajn s dvojitou prírubou skvele tesní. Spoločnosť používa bezpečný, mäkký a prémiový silikón, ktorý je hypoalergénny a znovu použiteľný.

Zvuk - EarPeace HD majú patent na technológií filtrov, ktoré poskytujú čistý a ostrý zvuk. Špeciálne filtre umožňujú preniknúť malému a presnému množstvo neobmedzeného zvuku do ucha. Vďaka tomu budete počuť čo vám ostatní potrebujú povedať.

Hodnota - Spoločnosť používa iba prémiový lekársky silikón. Earpeace špunty sa neopotrebujú ani nerozbijú. Balenie obsahuje ultra prémiové, frézované  hliníkové puzdro  s dvoma komorami, kam vždy môžete umiestniť náhradný špunt.

Dôvera - Existuje dôvod, prečo si priemyselné giganti ako Ford a Caterpillar vybrali EarPeace. Špunty EarPeace sú  profesionálne  chrániče sluchu a EarPeace to garantuje na 100%.

 

Použitie najlepšie ochrany sluchu robí každú prácu lepšie

Práce dokáže byť hlasná. Či už pracujete vo firme na montážnej linke, pracujete s elektrickým náradím vo vašom obchode alebo len sekáte trávnik - potrebujete ochranu. Išli ste niekedy domov z práce a zvonilo vám v ušiach alebo ste mali zaľahla uši? V niektorých pracovných prostrediach stačí 15 minút a môže dôjsť k malému trvalému poškodeniu sluchu. Zrátané za celú dobu to vedie k skutočným ťažkostiam. Pravidelné používanie EarPeace ochráni vaše uši a vašu prácu môžete robiť rovnako efektívne.

EarPeace S Špunty do uší proti hluku do práce Čierne puzdro

Výkon

Tieto štuple do uší na moto sú vybavené filtrami so stredným, vysokým a maximálnym utlmením. Stredné a vysoké filtre majú vysokú kvalitu reprodukcie zvuku. Znižujú hladinu zvuku rovnomerne  naprieč všetkými frekvenciami. Maximálna filtre sú vhodné pre totálne blokáciu zvuku, keď naozaj potrebujete znížiť hlasitosť. Každá sada filtrov funguje inak, aby vyhovovala vašim špecifickým potrebám.

Stredná ochrana (Priehľadná farba)  = SNR 17 / NRR 11.

Vysoká ochrana (Červená farba)  = SNR 20 / NRR 14.

Maximálna ochrana (Čierna farba) = SNR 26 / NRR 19

EarPeace S Špunty do uší proti hluku do práce Čierne puzdro 2

Čo je EarPeace?

V EarPeace chceli demokratizovať to, čo profesionáli používali po celé desaťročia. EarPeace je profesionálna ochrana sluchu. Každé balenie obsahuje hliníkové puzdro s tromi špunty a tromi druhmi filtrov, takže ste pripravení pre akékoľvek prostredie.

 

Prečo používať EarPeace?

Vaša motorová píla môže byť dostatočne hlasná, aby vám spôsobila malé množstvo poškodenie sluchu. Zároveň je oveľa pohodlnejšie jednoducho stlmiť hlasitosť. Možno práve používate penové štuple do uší, ktoré sú LoFi. Vezmite EarPeace a bežte HiFi. Ako mono pre penové špunty, stereo je pre EarPeace.

 

Ako EarPeace fungujú?

EarPeace poskytujú mimoriadnu kvalitu zvuku - podobné špuntům na mieru, ale za zlomok ceny. Špeciálne filtre umožňujú preniknúť malému a presnému množstvo neobmedzeného zvuku do ucha. Vďaka tomu získate skvelý zvuk aj pri nízkej hlasitosti a bez hluku z pozadia.

 

Kde Earpeace fungujú najlepšie?

Zakaždým keď ste po dlhšiu dobu vystavení silnému mechanickému hluku, mali by ste zvážiť ochranu vášho sluchu. Pripnite puzdro s karabínou ku kľúčom a už sa nikdy znovu neocitnete v situácii bez skvelej ochrany sluchu.

 

Kto by mal EarPeace používať?

Ideálne pre priemyselné prostredia, obchody s náradím a kdekoľvek je používanie elektrické náradie. Budete schopní bezpečne počuť komunikáciu a ľudí okolo vás.

EarPeace S Špunty do uší do práce Čierne puzdro

EarPeace Standard vs Petite slovensky

 

Ktorá veľkosť je pre mňa správna?

Ak ste v minulosti už štuple do uší používali alebo sa vám ľahko dávajú do uší slúchadlá a sú pohodlné, tak vám pravdepodobne padne štandardný rozmer. Veľkosť ušné dierky sa u ľudí veľa líšia, ale univerzálna štandardná veľkosť by mala pohodlne sedieť 80% užívateľov. Veľkosť petite vám bude sedieť, ak ste mali problém s tým, že vám špunty vypadávajú alebo vaše slúchadlá začnú byť s časom nepohodlná. Možno vám bolo taktiež povedané ušným lekárom, že máte menšie ušné kanáliky.

 

Výsledky testov

Všetky špunty EarPeace proti hluku boli testované u  Michael Associates popredné spoločnosti pre testovanie zvuku v Spojených štátoch, ktorá sa nachádza v štáte Penn. Testovanie sa vykonáva na desiatkach ľudí, ktorí používajú niekoľko sád špuntov. Akonáhle sú dáta zhromaždené, existujú dve metódy pre výpočet približnej úrovne poskytovanej ochrany - SNR (Single Number Rating - hodnotenie jedným číslom používané v Európe) a NRR (Noise Reduction Rating - hodnotenie redukcia hluku používané v Spojených štátoch). Obe metódy poskytujú jednočíselné priblíženie poskytovanej ochrany pre všetkých užívateľov. Rozdiel medzi metódami spočíva v tom, ako sú zohľadnené zmeny v skúsenostiach ľudí. Niektorí ľudia môžu získať viac či menej ochrany, pretože špunty používajú inak alebo majú inak tvarované ušné kanáliky. NRR je vždy vyššia ako SNR, pretože predpokladá veľký rozptyl v spôsobe ako ľudia používajú štuple do uší a tým aj ochranu, ktorú nakoniec dostanú.

 

Inštrukcie

EarPeace HD Špunty do uší pre muzikantov návod na použitie Earplugs sk

Najviac důležitýn aspektom správneho použivania štupľov do uší EarPeace je spravovanie umiestnenie stopku, aby ste mohli špunty ľahko a bezpečne vsunúť a vysunúť. Tu je postup:

 • Chyťte silikónovou stopku medzi ukazovák a veľký prst ako na obrázku. Uistite sa, že je stopku hore.
 • Je dôležité špunty chytiť a držať za stopku, keď špunt zasúvate. To umiestni stopku do takej pozície, aby ste ju mohli špunty ľahko z uší vybrať.
 • Natiahnite druhú ruku cez hlavu a zľahka natiahnite ucho - to narovná ušný kanál. Vsuňte špunt kým do ucha. Používajte veľký palec, aby ste špunt ľahko zatlačili a narovnali do najpohodlnejšie pozície. Kývanie špuntu tam a späť môže trochu pomôcť.
  • Nepúšťajte  stopku, kým ste špunt úspešne nezasunuli.
  • Netlačí  špunt ďalej do ucha, po tom čo ste Stopka pustili.
 • Naťahovanie ucha narovnáva ušný kanál a je dôležité pre správne zavedenie. Bez tohto kroku špunty EarPeace neposkytnú maximálnu ochranu.
 • Buďte jemní a netlačte príliš. 
 • Po každom použití vytrite vlhkou handričkou alebo si prečítajte celý článok ako špunty správne čistiť.

 

Ako zistím, že ich mám správne v ušiach?

Všetky uši sú trochu iná a bude to chcieť trochu praxe zavádzanie a vyberanie EarPeace než sa vám to podarí. Odporúčame vám, aby ste si to vyskúšali predtým, než sa vydáte von.

 • EarPeace sú navrhnuté tak, aby v ušiach sedeli pohodlne a prakticky zmizli. S trochou cviku budete cítiť nakoľko sú EarPeace pohodlné.
 • Je bezpečné špunty zastrčiť hlboko do ušného kanálika, ale iba ak starostlivo doržujete pokyny a máte správne polohovanie stopku, aby ste ich mohli vybrať.
 • Nezasúvajte EarPeace príliš hlboko do uší a netlačte ich ďalej do ušného kanálika potom čo pustíte Stopka.

 

Upozornenie

Štuple do uší EarPeace sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlnú a diskrétnu ochranu sluchu pre situácia ako živé vystúpenia, nočné kluby, športové arény, kiná a ďalšie. Avšak účinnosť štupľov EarPeace záleží na okolnostiach použitia a zároveň sa bude líšiť v závislosti od faktorov ako je veľkosť ušného kanálika. Nepoužívajte EarPeace v situáciách, kde viete, že budete potrebovať vyšší stupeň ochrany, ako vám EarPeace dokáže poskytnúť. Nepoužívajte EarPeace, ak viete, že vašim ušiam jednoducho nebudú vyhovovať. EarPeace nie sú určené pre použitie v situáciách, keď dochádza k intenzívnemu implusivnímu hluku, napríklad pri strieľanie alebo v blízkosti ťažkých strojov, ako zbíjačka. Poškodenie hlukom je spôsobené vystavenie sa po určitú dobu určitej úrovni decibelov. V závislosti na úrovni decibelov môže dôjsť k poškodeniu sluchu, aj keď sú špunty EarPeace správne používať. Ak špunty nemôžete odstrániť alebo poškodili ucho, požiadajte o okamžitú pomoc lekára ORL. 

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší proti hluku
Farba: Červená
Materiál: Pevný silikón
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 26dB, 20dB, 17dB
Typ: Znovu použiteľné
Počet prírub: 2
Puzdro: Hliníková tubička
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné, Menšie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 EarPeace logo

S EarPeace som začal v roku 2009, po tom čo som vystúpil na Trinidad & Tobago karnevalu a mal týždeň pohmožděný ušné bubienky. Kým som odpočíval na pláži, sotva som počul zvuk vĺn cez zvonenie v ušiach. Vedel som, že si takú párty znova užiť nedokážem, bez toho aby som mal skutočne dobrú ochranu sluchu.

Potom čo som vyskúšal všetko, čo bolo na trhu, som zistil, že sa nič nestretáva s mojím špecifickým a zároveň jedinečným životným štýlom: pohodlnosť, elegantnosť, vysoký výkon a diskrétnosť. Vedel som z vlastnej skúsenosti a po rozhovore s mnohými, že je potrebná existencia novej značky ochrany sluchu. A zároveň aj nový spôsob zapojenia umelcov a komunít zábavného priemyslu na vytvorenie zmysluplného vplyvu. Strata sluchu je epidémia!

Oficiálne sme spustili EarPeace na SXSW (South by Southwest - ročný konglomerát filmov, interaktívnych médií a hudobných festivalov a konferencií) v roku 2010. Od tej doby sa z EarPeace stala vedúca značka ochrany sluchu pre živé hudobné vystúpenia a zábavný priemysel. Zároveň sme tiež výhradnými poskytovateľmi ochrany sluchu kapiel a značiek ako je Metallica a Red Bull. EarPeace má sídlo vo Washingtone DC s kanceláriami v New Yorku, Londýne a Tokyu. Máme distribučných partnerov v Kanade, Brazílii, Austrálii a v rôznych krajinách Európy.

Ďakujem, že sa zaujímate o EarPeace a tvorbu zdravého sluchu prioritou!

 

Jay Clark, Zakladateľ a CEO