3M™ 1310 - 1 pár Špunty do uší

Kód: 1673
€5.88 €4.90 bez DPH
Momentálne nedostupné
  • štýlový chránič sluchu s pásikom
  • inovatívne pružný pásik pre optimálne uchytenie a maximálne pohodlie
  • veľmi ľahké (13g)
  • viskoelastická pena

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne penové zátky 1310 od spoločnosti 3M zaručujú to najlepšie pohodlie pri práci. Unikátny pružný pásik umožňuje jednoduchú manipuláciu, a spoločne sa zátkovými chráničmi sluchu kruhového tvaru z mäkkej peny zaisťujú znížený tlak a pohodlné utesnenie. Určený pre nasadenie za hlavu alebo pod bradu v minimálnom kontakte s odevom.

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší proti hluku
Hmotnosť: 0.04 kg
Farba: Oranžová
Materiál: Polyuretánová pena
Počet párov: 1
? SNR (Utlmenie): 26dB
Typ: Niekoľko použitie
Počet prírub: Žiadne
Puzdro: Nie
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

3M

3M je globálna vedecká spoločnosť, ktorá nikdy neprestáva vynájsť nové veci. S využitím 46 technologických platforiem spolupracuje ich integrovaný tím vedcov a výskumných pracovníkov so zákazníkmi k vytvoreniu prielomov. Ich vynálezy zlepšili každodenný život stoviek miliónov ľudí po celom svete. S predajom cez 30 miliárd dolárov sa 90 000 zamestnancov spája so zákazníkmi po celom svete. Vedci, výskumníci a obchodníci pracujú naprieč krajinami a medzi jednotlivými subjektmi, aby vyriešili veľké a malé problémy.

V spoločnosti 3M verí, že správna veda so správnym prístupom sa dotýka všetkých ľudí na svete. Každý deň vytvára prielomy, vďaka ktorým je život lepšie, jednoduchšie a úplnejšie. Neznamená to, že je to ľahké. Od roku 1902 je ich vzorec pre úspech rovnaký ako dnes: inovácia a vytrvalosť - v produktoch, ľuďoch a značkou.