Curanatura Bambusové puzdro na detskú kefka Junior

Kód: 998
€5.12 €4.27 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
4.3.2021
  • ideálne na dovolenku alebo výlet
  • 100% rozložiteľné
  • bez lakov a lepidiel

Detailné informácie

Podrobný popis

Curanatura prichádza s báječným bambusovým puzdrom s motívom zajačika, ktoré si vaše deti jednoducho zamilujú. Chystá sa vaše dieťa na dovolenku alebo výlet? Potom jednou z najdôležitejších vecí, na ktorú nesmiete zabudnúť, je zubná kefka. Ak si lámete hlavu do akého puzdra kefku schovať, potom už nemusíte. 

Je 100% rozložiteľné, bez obsahu lakov a lepidiel.

 

Prečo Curanatura?

Kefky ani puzdra Curanatura neobsahujú plasty (mimo bezpečného a v prírode odbúrateľného nylonu4 v kefke Curanatura Health) a tým pádom ani toxické ftaláty a Bisfenol-A (BPA). Sú balené v recyklovanom papieri.

 

Budú mať pandy čo žrať?

Na bambusové kefky a púzdra sa používa odroda moso bambusové čiže Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), ktorú pandy nežerú. Pandy veľké, ktorých je vo voľnej prírode len asi 1.700 jedincov, sa živia predovšetkým odrodami Pseudosasa japonica (Bambus Metakem), Phyllostachys nigra (Čierny bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetův). Rovnako tak pandy červenej. Nemusíte teda mať obavy, že by ste brali pandám bambus od tlamiček.

 

Bambus je dokonalý eko-materiál

Bambus je považovaný za najekologickejšie materiál pre priemyselnú výrobu. Môže rásť až o 100 cm denne a je plne obnoviteľnou surovinou. Pre jeho ošetrovanie sa nepoužívajú žiadne chemické pesticídy ani iné postreky, lebo bambus sám pri raste produkuje antibakteriálne látku zabraňujúcu výskyte škodcov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 0.03 kg
Materiál: Bambus
Rozmery: dĺžka 17cm, priemer 2,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Curanatura logo

Zubné kefky Curanatura sú ideálnou voľbou pre vaše zuby i pre prírodu. Ako jedny z mála na trhu spĺňajú všetky kritériá Svetového sympózia dentálnej hygieny. Sú vyrobené bez použitia ftalátov a BPA (bisfenol-A) z tepelne upraveného bambusu pestovaného bez pesticídov a zbieraného s ohľadom na dlhodobú produkciu. Štetinky majú z bambusových vlákien alebo z v prírode rozložiteľného Nylonu4. Sú 100% biologicky rozložiteľné a balené v recyklovanom papieri, takže nezaťažujú životné prostredie.