TravelBlue Nafukovací cestovný vankúšik

Kód: 72
€8.92 €7.37 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.9.2020
  • kompaktný a komfortný
  • ľahko sa nafukuje a vyfukuje
  • cestovné púzdro

Detailné informácie

Podrobný popis

Klasický ultraľahký nafukovací cestovný vankúš. Ponúka kompaktné a komfortné cestovné riešenie. Jednoduchý cestovný doplnok, ľahko sa nafukuje a vyfukuje. Extra mäkký, antialergénný povlak, vhodný pre všetkých cestovateľov. Spolu s kompaktným puzdrom pre uchovanie, keď sa nepoužíva. Odporúčame nafukovať vankúš do 3/4 jeho celkovej kapacity, aby ste si ho plne užili.

Dodatočné parametre

Kategória: Nafukovacie cestovne vankúšiky
Hmotnosť: 0.086 kg
Farba: Šedá
Typ: Nafukovacie
Puzdro: Ano
Váha: 86g
Materiál: 70% PVC, 30% Velvet
Čistenie: Vlhkou handričkou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo

 

Spoločnosť Travel Blue bola založená v roku 1987 vo Spojenom kráľovstve s cieľom vyriešiť a poskytnúť servis cestovateľom. V tom čase existovalo iba niekoľko riešení, ktoré poskytovali pohodlie a bezpečie. Produkty, ktoré boli na trhu boli základné vo svojom vzhľade a možnostiach. Akonáhle v spoločnosti prišli na tieto potreby, vedeli, že je tu príležitosť zlepšiť zážitok z cestovania. Vtedy spoločnosť Travel Blue vznikla.

Spoločnosť začínala skromne a všetko si vyrábala u seba doma v Londýne. Teraz po 30 rokoch je jasné, že sa Travel Blue stala značnú súčasťou revolúcie v cestovných doplnkoch a stala sa svetovým lídrom. Travel Blue je stále rodinným podnikom, ktorého základnými hodnotami sú inovácie, životné prostredie a zodpovednosť.

V spoločnosti vedia, že cestovanie je neodlučiteľnou súčasťou života. Či už je to práca alebo dovolenka, sú z toho rovnako nadšení ako vy. Práve preto vyrába najviac spoľahlivé, pohodlné, krásne a šetrné k životnému prostrediu cestovné príslušenstvo - sľubujúci vám vylepšený a uvoľnený zážitok bez stresu.