Mack's Aqua Block® - 2 páry Štuple do vody

Kód: 816 816/TRA Zvoľte variant
€5.52 €4.60 bez DPH
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
15.4.2021 15.4.2021 Zvoľte variant
 • super mäkká, super pohodlná ochrana pred vodou
 • ohybná stopka Flex Stem
 • dizajn s trojitou prírubou
 • zabraňuje zápalom uší a infekcii
 • spolu s puzdrom

Detailné informácie

Podrobný popis

Mack's Aqua Block® sú predtvarované špunty do vody zo silikónu fialovej farby s príruby vyvinuté pre super mäkkou a super pohodlnú ochranu pred vodou.

Jedinečná ohybná stopku Flex Stem a dizajn s trojitou prírubou sa skvele prispôsobuje tvaru ucha a vďaka tomu zvyšuje tesnosť a zlepšuje pohodlnosť nositeľa.

Vopred vytvarovaný silikón sa nezhoršuje ako podobných zátok do uší z plastu.

Špunty na plávanie Mack 's Aqua Block® pomáhajú zabrániť zápalom uší a ušné infekciu.

Štuple sú umývateľné, opakovane použiteľné a vhodné pre dlhodobé použitie.

Spolu s puzdrom na nosenie.

 

Inštrukcie

 1. Natiahnite sa druhou rukou cez hlavu a natiahnite ucho, aby ste narovnali ušný kanálik.
 2. Opačnú rukou uchyťte štupeľ za stopku a vsuňte točivým pohybom, aby ste vytvorili vzduchotesné tesnenie. Nezasúvajte štuple do ucha tak hlboko, aby ste ich potom nemohli chytiť ukazovákom a palcom za stopku.
 3. Vyťahujte štuple pomalým a točivým pohybom, aby ste postupne uvoľnili tesnenia.

 

Varovanie

Rýchle vysunutie alebo nepoužitie podľa pokynov vyššie môže spôsobiť vážne zranenie alebo stratu sluchu.

 

Tipy

Ak máte problémy so zasunutím štupľov, skúste ich vytiahnuť, zastrčiť znovu, zatočiť so stopkou a pritom jemne tlačiť na zátku pre vytvorenie vzduchotesného tesnenie. Ak máte problémy so zasunutím štupľov, snažte sa počas vkladania mieriť špičkou zátky mierne dopredu smerom k tvári.

 

Varovania a bezpečnostné opatrenia

Vhodné pre deti od 7 rokov a vyššie. Štuple do uší Mack 's Aqua Block® nie sú vhodné pre použitie s ušnými trubičkami alebo pre pacientov po operácii, pokiaľ nebolo nariadené inak od lekára. Po operácii uší alebo uši s ušnými trubičkami používajte Mack's mäkké tvarovateľné upchávky pre deti 6 párov. Nepoužívajte špunty pre potápanie alebo hĺbky nad 3 metre. Používajte len podľa pokynov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt je netoxický, ale môže zabrániť dýchanie, ak je chytený v dýchacej trubici, čo môže viesť k vážnemu zraneniu alebo smrti.

 

Čistiace inštrukcie

Umývajte špunty jemným mydlom a teplou vodou. Dôkladne vysušte pred zasunutím do uší. Skladujte v originálnom puzdre. Zbavte sa štupľov v prípade kontaktu s mazivami, rozpúšťadlami alebo inými chemikáliami. Špunty pravidelne kontrolujte pre opotrebenie. Vymeňte, ak špunty stvrdnú, sú roztrhané alebo deformované. Pri dennom použití, vymeňte po 2 - 4 týždňoch.

 

Poznámka

Mack's Aqua Block® možno bezpečne používať v slanej alebo chlórovanej vode.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štuple do uší do vody
Farba: Fialová
Materiál: Pevný silikón
Počet párov: 2
? SNR (Utlmenie): Nie je známe
Typ: Znovu použiteľné
Počet prírub: 3
Puzdro: Plastová krabička
Šnúrka: Nie
Veľkosť: Štandardné
Krajina pôvodu: Kanada

Ako používať

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AS Avatar autora | 16.10.2020
5
5
GB Avatar autora | 28.8.2020
Produkt vyhovuje

 

Macks špunty do uší logo

Toto je príbeh spoločnosti Mack's®

V roku 1962, Raymond Benner, hudobník symfonického orchestra skrížil cesty sa starším lekárnikom, ktorý chcel predať svoje podnikanie sa špunty do uší. Náklady predstavovali $2000 a firma mala zarábať $1400 za rok. Bennerové manželke Cecílii sa táto výzva páčila. Preto sa rozhodli spoločnosť McKeon Products, Inc. kúpiť. Ich jediný produkt - Mack 's®  Earplugs (pomenovaný podľa predchádzajúceho majiteľa) bol vyrobený z tvarovateľnej hlinenej zmesi. Benner bol so špunty spokojný, ale veril, že môžu byť vylepšené. Chcel, aby upchávky boli pohodlnejšie, aby sa viac nosili. Zároveň, ako vášnivý plavec, myslel, že lepkavější a oveľa poddajnejšie látka by lepšie utesnila vodu a zabránila tak jej preniknutiu do uší. Vedel, že vodotesné štuple do uší by mohli pomôcť zabrániť bolestivým infekciám známym ako "plavecké ucho".

aboutus_text

Vďaka mnohým pokusom a omylom, rovnako ako rôznym výrobným technikám objavil veľmi jedinečnú látku, ktorá sa stala prvými silikónovými špunty do uší. Benner bol nadšený potenciálom pomáhať zlepšiť životy mnohých ľudí s jeho novým vynálezom. Ohromený jedinečným vzhľadom nových štupľov do uší (ktoré vyzerali a pripadali ako malé vankúšiky) rozhodol Benner zmeniť ich názov na Mack 's®  Pillow Soft®. Vďaka rastu ich snahy cestovali Raymond a Cecília z mesta do mesta. Tak ako Bennerová malá rodinná firma rástla, presunula sa zo suterénu jeho domu do ôsmich stále rastúcich zariadení.

Raymond Benner je uznávaný a úspešný hudobník zo symfonického orchestra, ktorý po 30 rokoch opustil. Biznis, ktorý najskôr začal robiť ako koníček, sa vyvinul do vodcu na trhu s starostlivosť o uši spolu s najpredávanejšími tvarovateľnými silikónovými špunty do uší Mack 's®  Pillow Soft® (na americkom trhu).

Produkty McKeon teraz ponúka celý rad tvarovateľných a předtvarovaných silikónových a penových štupľov do uší pre najrôznejšie použitie. Spoločnosť Mack's®  je stále rodinný podnik. Raymondův syn Devin Benner je teraz generálnym riaditeľom. Jeho druhý syn Pete Benner pokračuje v otcovom krokoch u spoločnosti McKeon tým, že udržuje praktický prístup k výskumu a vývoju nových produktov. Devin pláva pre organizáciu United States Masters Swimming na pretekárske úrovní a Pete je nadšený triatlonistov a finalista Ford Ironman Triathlon.

aboutus_text

McKeon je ISO certifikovaná spoločnosť od roku 1997. Pôsobí výlučne zo svojho najmodernejšieho zariadenia v Michigane. McKeon pokračuje v raste poskytovaním najkvalitnejších inovatívnych produktov na trhu, ktoré sú teraz predávajú po celom svete.

 

Zaujímavé fakty

 • Ray Benner vynašiel silikónové špunty do uší už v roku 1962
 • Mack's®  sú oficiálne štuple do uší  USA Swimming® (Národný riadiaci orgán pre plávanie v Spojených štátoch sa 400 000 členov)
 • Mack's®  boli prvé štuple do uší použitej vo World Series Baseball Game
 • Majster v plávaní, Lois Nochman, pokoril 18 svetových rekordov a používal pritom štuple do uší Mack's®, aby pomohol zabrániť zalehlým ušiam a zápalom