Jack n' Jill Detská sada na zuby Koala

Kód: 215-884
€11.50 €9.58 bez DPH
Skladom (2 sada)
Môžeme doručiť do:
21.6.2021
  • zvýhodnené balenie kefky a kelímka s motívom koaly
  • kefka s rukoväťou z kukuričného škrobu
  • extra jemné štetinky z nylonu
  • neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA
  • kelímok je biodegradabilný - 100% rozložiteľný

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská kefka na zuby Jack n' Jill má rukoväť vyrobenú zo 100% z geneticky nemodifikovaného, rozložiteľného kukuričného škrobu. Je navrhnutá tak, aby sa deťom skvele držala. Má extra jemné štetinky z nylonu (recyklovateľného), ktoré detské zúbky perfektne vyčistí, bez toho aby to deťom bolo nepríjemné.

Neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Kukuričný plast sa v prostredí komerčného kompostéra rozloží počas 90 dní.

Výmenu kefky odporúčame zhruba za 8 týždňov.

 

Kelímok z bambusových a ryžových pliev od Jack n 'Jill je síce primárne určený na hygienické odkladanie výrobkov Jack n' Jill v kúpeľni a vyplachovanie úst, ale perfektne poslúži aj ako bežný kelímok. Jeho matný povrch a motív si deti zamilujú.

V prírode je úplne rozložiteľný, kompostovateľný a prirodzene neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Môžete ho použiť v umývačke, ale nie je vhodný pre mikrovlnnú rúru.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská ústna hygiena
Farba kefky: Biela
Farba štetín: Biela
Hrúbka vlákna: 0,15mm
Materiál kefky: Kukuričný škrob
Materiál štetiniek: Nylon (Dupont 612)
Tvrdosť štetín: extra soft

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Jack and Jill logo

Jack N 'Jill je prírodný zubná pasta pre bábätká, batoľatá a deti, ktorou je bezpečné prehĺtať. Prvýkrát bola vyrobená v Melbourne, Austrálii v roku 1949 a od tej doby je to rodinné podnikanie po viac ako 20 rokov. Výrobky sa stále vyrába v Austrálii a spoločnosť je pyšná na to, že sú ich výrobky dostupné vo viac ako 30 krajinách.

Niekoľko rokov späť mali zakladatelia ich prvé dieťa a okamžite sa pripojili na mnohé rodičom po celom svete, ktorí sa zaujímajú o súčasné problémy životného prostredia a ich priame účinky na ich deti. Začali spochybňovať všetko, do čoho ich dieťa prišlo do styku a nechceli ho vystaviť zbytočným prísadám a chemikáliám. Cítili sa frustrovane kvôli nedostatku voľby v ústnej hygiene a osobnú starostlivosť v ranom detstve. Vďaka svojim znalostiam z farmácie sa rozhodli vytvoriť absolútne najbezpečnejšie produkty pre svoje i vaše deti. Počas tohto procesu vyvinuli bezpečné, zábavné a priateľské k životnému prostrediu výrobky.

Spoločnosť Jack and Jill

V spoločnosti Jack N 'Jill sa domnievajú, že podniky majú záväzok voči životnému prostrediu. Preto vytvorili prírodné, hypoalergénne výrobky s organickými prísadami a tam, kde je to možné, navrhli svoje balenie tak, aby bolo čo najmenej recyklovateľné a bez obsahu BPA.